W tym miejscu powinna być drobna reklama. Proszę, wyłącz blokowanie reklam dla tej strony, to jedyny zarobek ze strony!

Archiwum wiadomości

2012-01-20

Jest wersja demo gry Battle Machines 3D do pobrania! Zapraszam!

2011-12-04

Jest drugie video z gry Battle Machines 3D!

2011-11-06

Dodałem pierwsze video z gry Battle Machines 3D! To jednocześnie pierwsze video z gry na całej stronie. Być może z czasem dodam też video z niektórych innych pozycji.

2011-10-20

Są obiecywane pierwsze screeny z nowej gry Battle Machines 3D! Zapraszam do oglądania i komentowania.

2011-10-16

Zanim pojawi się nowa gra, wrzucam program do zabawy dla dzieci, który napisałem kiedyś dla własnego syna. Myszkowe efekty to interaktywna zabawa dla dzieci, która pozwala wprawić się w obsługę myszki i klawiatury.

2011-09-29

Spokojnie, strona na pewno nie umarła. Między zajmowaniem się dzieckiem, a pracą, siedzę nad nową grą, która zapowiada się już całkiem nieźle. Niedługo wrzucę jakieś screeny, żeby pooglądać. Na razie zdradzę, że to przyjemna strzelanka czołgami w labiryncie, z niebanalnym zachowaniem czołgów komputera!

2011-04-01

Niestety strona znowu trafiła na nowy serwer. Firma Masternet, którą wcześniej chwaliłem, okazała się znacznie gorsza niż się wydawało, a serwer regularnie miał pady i działał powoli. Dlatego znowu zmiana. Jak na razie wygląda na to, że na lepsze.

2010-07-11

Jest nowa wersja Boulder Rocks! 3D! Zawiera sporo poprawek błędów i nowe funkcjonalności. W pliku pomocy do gry pełna lista zmian - jest spora!

2010-04-19

Już wiem o kilku błędach w nowej wersji Boulder Rocks! 3D, dlatego z pewnością niebawem pojawi się poprawka. Proszę was o zgłaszanie zauważonych błędów, żeby zostały jak najszybciej poprawione!

2010-04-15

Jest wreszcie nowa wersja gry Boulder Rocks! 3D 1.1! Mocno odmieniona gra, zawiera nowe elementy, poprawki, obsługę formatu BDCFF i wiele więcej! Pobierz i przeczytaj historię zmian w pliku pomocy! Ogromne dzięki dla Marcina Sarnowicza za pomoc!

2010-04-14

Od dziś możliwe jest pobieranie wiadomości o nowościach na stronie poprzez RSS! Wystarczy kliknąć w ikonkę RSS u góry strony lub wybrać w przeglądarce opcję subskrypcji strony!

2010-04-07

Nowa wersja programu GADZadania 1.1.0! Program został bardzo odmieniony, ma nowe opcje, nowy wygląd i nowe możliwości! Gorąco polecam tym, którzy używali go już wcześniej, a także tym, którzy jeszcze nie próbowali!

2010-03-24

Dodane miniaturki w wiadomościach przy niektórych wpisach.

2010-03-20

Dla wszystkich wielbicieli gry Boulder Rocks! 3D dobra wiadomość! Jest już na wykończeniu nowa wersja tej gry. Jest bardzo wzbogacona o nowe możliwości i z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy chcieliby zagrać w niej w więcej oryginalnych map z 8-bitowych wersji Boulder Dasha! W najbliższych dniach powinna pojawić się na stronie.

2010-01-22

Do pobrania jest nowy zestaw map dla gryBoulder Rocks! 3D - Negundo Rocks.

2009-10-29

Kolejna wersja programu ZombiE Przepisy - tym razem tylko mała poprawka dla systemów Windows Vista/Server 2008, gdzie były problemy z pobieraniem listy plików z przepisami (po otwarciu programu lista przepisów robiła się pusta). Wystarczy zainstalować najnowszą wersję i wszystkie przepisy powinny się pojawić bez problemów. Proszę o zgłaszanie mi innych problemów, jeśli wystąpią!

2009-10-24

Ponieważ były problemy ze skontaktowaniem się ze mną, dodałem na stronę formularz do kontaktu, przy pomocy którego można wysłać do mnie e-mail. Formularz dostępny jest z górnego menu.

2009-10-11

Nowa wersja programu ZombiE Przepisy! Wreszcie zostało dodane drukowanie przepisów, eksport jako HTML oraz inne opcje. Przebudowany został też interfejs. Zapraszam do pobierania! Uwaga: zmienił się folder zawierający przepisy w programie. Przeczytaj koniecznie w pliku pomocy!

2009-09-17

Po długiej ciszy na stronie, nadchodzi nowa pozycja w download! Tym razem jest to screen saver "Underwater caterpillars Screen Saver"! Zapraszam do przeczytania opisu i ściągania!

2009-09-14

Tylko informacyjnie: strona gry-samochodowe.gad.qs.pl została przeniesiona pod nowy adres: gry-samochodowe.gad.art.pl!

2009-08-24

Po tygodniowej przerwie strona została przeniesiona na nowy serwer masternet.pl. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż dotychczas na bardzo marnie działającym serwerze www.cal.pl (ODRADZAM!) z jeszcze gorzej działającą obsługą klienta...

2009-08-15

Uwaga! Strona jest właśnie w trakcie przenoszenia na nowy serwer. Mogą wystąpić pewne trudności z dostępem, ale mam nadzieję, że tylko chwilowe.

2009-01-24

Po bardzo dobrym przyjęciu gry Boulder Rocks! 3D przez ludzi, oto nadchodzi nowa wersja (1.0.2) tej gry! W niej sporo poprawek i dodatków, a najważniejsze to rozbudowane statystyki i profile. Pełna lista zmian w pomocy do gry. Ściągajcie i oceniajcie! Zalecane jest odinstalowanie starej wersji przed instalacją nowej!!

2009-01-18

Kolejna wersja programu ZombiE Kolory RGB - 1.1.0! Bardzo dużo zmian, nowych funkcji i poprawek! Pełna lista zmian dostępna w pomocy do programu. Koniecznie sprawdź!

2008-11-07

Na prośbę internautów wrzuciłem także wersję Boulder Rocks! 3D w postaci ZIPa.

2008-11-05

Nadchodzi nowa gra! Boulder Rocks! 3D. Zastąpi ona z powodzeniem starą, ale lubianą przez was grę Boulder Dash! Zapraszam do ściągania i czekam na komentarze.

2008-10-29

Nowa wersja programu ZombiE Kolory RGB! Poprawione parę błędów oraz dodane nowe funkcje! Zapraszam wszystkich.

2008-05-07

Postanowiłem nieco rozszerzyć cel strony na cały świat i zrobiłem wybór języka: polski lub angielski (flagi u góry). Wiele tekstów nadal będzie tylko po polsku, lecz cała nawigacja po stronie jest w obu językach. Od teraz także będę się starał umieszczać nowe programy w obu wersjach językowych, podobnie jak zamieszczoną ostatnio Trismanię! Nadal jest to wersja testowa, więc mogą pojawiać się błędy językowe oraz inne :)

2008-04-25

I jest już ostatnio zapowiadana nowa gra na stronie! Zapraszam do ściągnięcia Trismanii! Jest to koleeejna wersja Tetrisa i mam nadzieję, że jednocześnie moja najlepsza konwersja tej gry i ostatnia, jaką w życiu stworzyłem ;). Trismania to połączenie gier Tetris, Frac oraz Blockout w jedno i to jest właśnie największa zaleta tej gry! Wszystko w zupełnie trójwymiarowym otoczeniu i bardzo miłą dla oka grafiką. Czekam na Wasze opinie na temat tej gry!

2008-04-20

Z okazji dziesięciolecia strony wprowadziłem nowy wygląd całości!! Od dziś strona ma bardziej przyjazny wygląd, jest jaśniejsza, zmieniłem kolorystykę na biało-czarno-zieloną i jest bardziej przejrzysta. Ponadto zmieniłem nieco technologię na bardziej nowoczesną. Strona jest stworzona w oparciu o standardy W3C, ze stylami CSS i DIVami.Niestety jakieś dziwne błędy w IE6 sprawiają, że czasem niektóre elementy dziwnie migają na ekranie ;). Nie chce mi się z tym walczyć. Używajcie Firefoxa! Będzie mi miło, jeśli wpiszecie swoje wrażenia na temat nowego layoutu w Księdze gości. Jeśli coś nie działa - też piszcie!
Spodziewajcie się też niedługo nowej gry!

Valid XHTML 1.0 Strict
© 1998-2020 Grzegorz Drozd