W tym miejscu powinna być drobna reklama. Proszę, wyłącz blokowanie reklam dla tej strony, to jedyny zarobek ze strony!

Archiwum wiadomości

2007-12-20

I oto nadciąga nowa gra! Bloki Faraona - "babska" gra logiczna, klikaczka, ale podobno wciąga! :) Ściągajcie, oceniajce!

2007-11-13

Zrobiłem parę zmian w wyświetlaniu obrazków (głównie miniaturek). Gdyby się coś nie wyświetlało to proszę o kontakt! :)

2007-09-14

Wreszcie jest do ściągnięcia gra Retrofire!! I to pełna wersja! Ściągajcie, grajcie i nie zapomnijcie wrócić na stronę by ocenić grę i wpisać komentarz! Sprawdzajcie także, czy nie zamieściłem nowej wersji, gdyż być może jeszcze będą jakieś zmiany.

2007-09-09

Aż 22 nowe screeny z nowej gry Retrofire!! Oglądajcie, gra zapowiada się nieźle! Sama gra powinna się pojawić na stronie w ciągu najbliższych dni, więc sprawdzajcie regularnie czy już jej nie ma.
ZombiE Kolory RGB doczekał się już kolejnej wersji;). W poprzedniej był niestety błąd, który musiałem natychmiast naprawić.

2007-09-08

Nowy program - ZombiE Kolory RGB! Jest to pomocnik dla twórców stron www (i nie tylko), którzy nie zawsze radzą sobie z określeniem koloru :).

2007-08-26

Dalsze wynajdywanie staroci! W grafice umieściłem dwa nowe, lecz stare (sprzed paru lat) rendery - Fotel do drapania i Grind Bastards.

2007-08-25

Przegrzebywanie dysku czasami przynosi dobre efekty. Okazało się, że parę lat temu stworzyłem sporo kursorów i trochę ikon, które nigdy nie znalazły się na stronie. Dlatego właśnie naprawiam ten błąd i stąd spora aktualizacja - doszło 6 zestawów kursorów i dwa zestawy ikon!

2007-08-23

Zrobiłem kilka poprawek w kodzie strony. Widać to głównie po paskach ocen (tych żółto-brązowych) ;)

2007-08-20

Dorzuciłem do grafiki nowy i zarazem stary render. Jest to winieta z piątych urodzin gry Sadist. Kiedyś pewnie wreszcie zniknie ze strony sadist.art.pl, więc tu się uchowa :) Czekam na oceny i opinie!

2007-08-18

Od dziś strona stoi na nowym serwerze! Mam więcej miejsca i może będzie mniej problemów w razie awarii. Jeśli coś nie działa prawidłowo, bardzo proszę o wiadomość na maila lub w księdze gości!

2007-05-24

Postanowiłem trochę rozbudować dział z kodami. Jako, że same kody źródłowe nie są zbyt łatwe do przyswojenia, chcę zamienić je w tutoriale, czyli opisy, jak należy pewne rzeczy wykonać. Mam nadzieję, że ktoś z tego będzie mógł skorzystać. Na początek do ostatnio dodanego kodu Fale dopisałem cały tutorial, w którym znajdziecie informacje o sposobie działania takiego rozwiązania. Czytajcie i oceniajcie. Jeśli dział się przyjmie, postaram się ogólnie go trochę rozbudować!

2007-05-19

Jest dostępny kolejny kod źródłowy! Tym razem to przykład podobny do programu Fale w OpenGL, lecz nieco uproszczony, aby był łatwiejszy do zrozumienia. Ściągajcie, oglądajcie i oceniajcie wpisując swoje komentarze w Download!

2007-05-11

GADZadania wersja 1.05. Kilka usprawnień: dołączanie bazy, podpowiedzi z treścią zadań oraz inne! Gorąco polecam!

2007-04-28

Wreszcie większa aktualizacjia! W dziale Download znajdziecie demko Robot, źródła do niego, interaktywną zabawę Fale oraz wersję alfa gry Blue Max 3D!! Zapraszam do ściągania :). Jednocześnie wspomnę o rzuceniu okiem na wczorajszą zapowiedź gry Retrofire!

2007-04-27

Nowa gra!! Retrofire - gra w pełni 3D, z dobrym dźwiękiem, klimatyczną muzyką i szybką akcją! W dziale Download znajdziecie opis gry wraz z zachęcającymi screenami. Gra dostępna do ściągnięcia niebawem! Czekam tylko na dokończenie muzyki, sama gra jest już gotowa. Sprawdźcie za kilka dni, czy gra się już nie pojawiła, żeby ją ściągnąć.

2007-03-17

W końcu dwa pierwsze z obiecywanych screensaverów! ZombiE Kosmos Screen Saver oraz ZombiE Papieroch Screen Saver dostępne są już w dziale download. W przypadku problemów z ich działaniem, kontaktujcie się ze mną mailowo!

2006-10-29

Na razie screensavery w OpenGL muszą jeszcze poczekać, ale w zamian pojawił się nowy program - Generator drzewek, również w OpenGL! Ściągajcie! :)

2006-09-24

Kolejna wersja programu GADZadania 1.04. Jest sporo ciekawych poprawek ułatwiających korzystanie z programu, np. lista ostatnio używanych plików, czy chowanie do traya. Polecam wszystkim, którzy mają już wcześniejszą wersję. Informacje o wszystkich zmianach są w pliku pomocy do programu.
Ponadto, jak widać, na stronie głównej pojawiła się trzecia kolumna (środkowa), w której umieszcza się kilka wybranych pozycji według konkretnych kryteriów (częściowo losowych), jako zwrócenie uwagi na lepsze lub najnowsze.

2006-06-16

Spodziewajcie się niedługo większej aktualizacji! Pojawi się kilka screensaverów i programów w OpenGL :)

2006-05-21

Nowa wersja ZombiE Przepisy: parę poprawek w kodzie, ulepszona wyszukiwarka!

2006-05-17

Nowa wersja programu GADZadania 1.03 - kilka rzeczy poprawionych. Informacje o zmianach znajdują się w pliku pomocy do programu.

2006-05-16

Nowy program do ściągnięcia w dziale Download - ZombiE Przepisy. Jest to program dla osób lubiących gotować i chcących zebrać porozrzucane przepisy zebrane z zeszytów, gazet, stron www, itd. w jedno miejsce. Bynajmniej nie tylko dla gospodyń domowych. :)

2006-04-01

Pojawiła się nowa i zarazem ostatnia wersja Sadist 2 - 1.07fajnal. Tak, to definitywny koniec projektu Sadist 2. W ostatniej wersji poprawionych jest kilka błędów, pozmieniane są linki do stron, trochę plików z opisami i nowy instalator. Od dziś również nie ma standardowego zestawu, a ściągnięcie jednego pliku z Sadist2 wystarcza do uruchomienia gry. Jeśli są jakieś kłopoty z nową wersją, koniecznie piszcie do mnie!
To jednak nie całkowity koniec...:)

2006-02-24

Nowa gra w dziale Download - Gadversi. Polecam :).

2005-10-31

Nowa wersja programu GADZadania 1.02 - sporo poprawek i nowych opcji! Więcej informacji o tym, co nowego w programie, znajdziesz w helpie po zainstalowaniu go.

2005-07-16

Dostawa świeżego mięska! :) Przegrzebałem dysk i odkryłem, że kryje się na nim sporo modułów muzycznych (IT, S3M), które zrobiłem wiele lat temu i wciąż nie ujrzały światła dziennego. Pomyślałem sobie, że niektóre mogę pokazać ;). Ostrzegam: większość z nich jest straszna! :-D Wytrwałych zapraszam do działu Download.

2005-07-15

Po dwutygodniowej przerwie z powodu problemów z serwerem, strona znowu działa! Jeśli widzisz z czymś problem (błędne linki, inne niedziałające rzeczy - bardzo proszę o kontakt!).

2005-05-23

Nowa wersja programu GADZadania 1.01 - dodane sortowanie i kilka poprawek.

2005-03-13

Drobny lifting nowego wyglądu strony: wyraźniejsze przejścia na kolejne podstrony w Grafice i Download. Zapomniałem poprzednio dopisać, że pojawiła się wreszcie dawno zapowiedziana gra Vonsh i jest do ściągnięcia jej pełna wersja.

2005-03-05

Dziś wielkie otwarcie nowej wersji tej strony! Jak widać, zmieniło się wszystko, począwszy od nazwy. Wszystkie dawne działy: Programy, Demka, Download i Kody zastąpił jeden dział Download. Grafika pozostała osobno. Zmiany dotyczą również systemu głosowania i wyrażania opinii. Każdy element można skomentować oraz wystawić mu ocenę od 1 do 10. Grafiki można tylko oceniać (uznałem, że komentarze są zbędne). Ogólnie strona została wyszczuplona w stosunku do poprzedniej. Zniknęło parę działów, jednak najważniejsze pozostało: wszystko nadal można ściągać :). Czekam na wasze opinie w Księdze Gości na temat rewolucji na stronie! Ze względu na zmianę głosowania, musiałem przyjąć pewne zasady, by znów nie zerować wszystkich liczników. Ocena wzięła się ze stosunku wszystkich głosów na TAK i na NIE. Ilość ocen, to suma głosów na TAK i na NIE. Ilość pobrań głównego pliku z ilości pobrań, która była, a pozostałe pliki niestety zaczynają od zera. Ilość odwiedzin podstrony elementu przyjąłem na taki sam, jak ilość pobrań. Jak to się dalej rozwinie - czas pokaże :). Jeżeli zauważysz jakieś błędy na stronie (coś nie działa prawidłowo), bardzo proszę o kontakt - będę się starał natychmiast wszystko naprawiać :).

Valid XHTML 1.0 Strict
© 1998-2020 Grzegorz Drozd